Susisiekite su mumis

labas@lipis.lt
Darbo laikas 9:18h

Kontaktų forma

Pamilk savo telefoną iš naujo

kokybes-garantija-lipis

Kad tik greičiau, pigiau ir daugiau - taip sako dideli gamintojai. O Lipis yra mažas ir džiaugiasi kasryt, kad taip sakyti jam nereikia. Nesako ir nesakys taip niekada - tai pagrindinė jo idėja.

Kiekvienas gamybos ingridientas pas Lipį, kaip pas priekabų, pedantišką ir perfekcionistišką virtuvės šefą, buvo atidžiai atrinktas ir išbandytas ne kartą ir ne du! Todėl Lipiai yra labai ramūs - pasižvalgę po kitų šalių virtuves ir paragavę jų egzotiškų gaminių, gali džiaugtis - lietuviški geriausi - tikrai taip.

LIPIAI YRA KOKYBIŠKI ir tai ne tik žodžiai, kuriuos gali pamatyti visur. Lipių namuose - tai gyvenimo būdas.

  • Lipiai yra ilgaamžiai - užklijavus ant telefono, ten gali praleisti labai daug laiko (tikslus dienų skaičius priklauso nuo tavęs - kaip nešiosiesi, ar pasaugosi, tačiau vidutiniškai jis ten bus nuo kelių mėnesių (nesaugant) iki metų ir daugiau (mylint ir tausojant labiau).
  • Lipiai pagaminti iš specialios lipnios plėvelės, kuri yra skirta klijuoti ant telefonų ir apsaugoti juos nuo susibraižymų - tad šią savo misiją įgyvendins kuo puikiausiai!
  • Taip pat jie jau gimė pasitepę kremu nuo saulės - nei įdegs, nei nubluks!
  • Lipiai ryškiom spalvom nušvinta ne šiaip sau - jų spausdinimui naudojama nauja moderni skaitmeninė technologija, kuri užtikrina, jog spalvų raiška bus nepriekaštinga (tad atsargiai - lipius su uogom tikrai norisi suvalgyti)
  • Lipiai - paprasti ir toli gražu ne tokie įnoringi, kaip įprastos klijuojamos apsauginės ekrano plėvelės (tikrai suprasi, ką turim omeny, jei teko pačiam ją klijuoti). Lipį užklijuoti yra daug daug paprasčiau, o net ir nepavykus idealiai to padaryti pirmąjį kartą, gali drąsiai jį nuimti ir klijuoti dar ir dar, kol pavyks - ir visa tai nuostabiai draugiškų bei kokybiškų medžiagų, iš kurių gaminami lipiai, dėka - ne veltui sakėm, kad tai ne tik žodžiai!
  • Na ir galiausiai, kuomet išauš toji diena, kai lipį norėsi nuimti nuo telefono (nes šalia jau naujas gulės..:)) ), gali visai nesibaiminant tai daryti - nuimant nelieka nei klijų, nei kokių nors kitokių žymių!