Susisiekite su mumis

labas@lipis.lt
Darbo laikas 9:18h

Kontaktų forma

Pamilk savo telefoną iš naujo

Mišku kvepiančioje įlankoje, kur pro langą kasdien neramiai banguoja melsvos marios, supančios vėjui bandančias pasipriešinti baltas bures, vis priartėjančias prie kitame krante geltonuojančių smėlio skardžių, ir vėl grįžtančias į šią, aukštų pušų apsuptą kranto pusę - kranto, kuriame ir stovi Lipių Namai.

Rodos kažkur toli, toli nuo miesto triukšmo, judrių gatvių, mašinų ir žmonių, o išties visai čia pat - viduryje Lietuvos - Kaune, stebuklingoje vietoje, kasdien nekantriai šurmuliuoja ypatingas lipių gamybos procesas!

  • Lipis.lt – pirmasis ir vienintelis lietuviškas prekės ženklas, siūlantis tokio pobūdžio aksesuarus telefonams!
  • Lipių gamyba – be galo kūrybingas, atsakingas ir ypatingai kruopštus procesas, kurį kasdien atlieka šią technologiją sukūrę specialistai, puikiai išmanantys ir mylintys savo darbą!
  • Kiekvienas lipis čia gaminamas individualiai ir labai kuopščiai, tad tavo telefonas, gavęs jį, gauna ne tik naują, be galo gražų gyvenimą ir tvirtą apsaugą, tačiau ir dalelę širdies bei meilės!:)
  • Lipiai užsitarnavo galimybę vadintis tikru lietuvišku produktu - jie gaminami iš labai pažangiomis technologijomis sukurtų kokybiškų bei patvarių medžiagų, kurios sukuriamos sintetiniu būdu - t.y. joks medis nenukertamas, tam kad gimtų lipis!:) Šios specialios medžiagos ir ilgai kurta gamybos technologija užtikrina, jog lipiai nekenkia telefonams, lengvai nusiima, nuimant nepalieka klijų, o kol puošia telefoną, dar žinoma ir labai uoliai jį saugo!